No, ale czasy oraz moda się zmienia.

Jakiś czas temu pozbyłam się wielu rzeczy. Ubrań. Oczywiście nie były to ekskluzywne buty damskie lub jakieś modne obuwie damskie, zatem nie było mi ich szkoda wyrzucić. Pozbyłam się właśnie 20 par butów. Butów, które modne chyba były jakieś 10 lat temu. No, ale przecież czasy oraz moda się zmienia.

Pewnie nie wiesz czemu to zrobiłam? W mojej szafie nie było już miejsca. Zawsze jak ją otwierałam, to cała sterta ubrań wypadała na mnie. Powiedziałam sobie dosyć. Pozbywanie się rzeczy nie było proste – zajęło mi to aż miesiąc, niemniej jednak wreszcie się mi to udało.

Postanowiłam, że od teraz będę minimalizowała ilość rzeczy w szafie – ciuchów, butów, kosmetyków a także innych drobnostek. Poprzez to będę mogła sobie zakupić damskie obuwie, które to będzie na pewno modne i kobiece. Ponieważ na tym mi zależy. Na profesjonalnej jakości wyrobu, jaki nie rozleci się po tygodniu użytkowania. Wierzę, iż to właśnie zapewnią m ekskluzywne buty. A do czego są mi potrzebne modne obuwie damskie? żeby być na czasie! W trakcie kupna nowych butów przede wszystkim będę kierowała się klasycznym wyglądem, niemniej jednak z całą pewnością pozwolę sobie na pewne wybryki modowe. A co! Przecież stać mnie! Niech damskie buty się mnie boją, bo już nadchodzę!

Zobacz więcej: Ekskluzywne obuwie damskie